בין לקוחותינו
 
מתחם הבורסה ברמת-גן
 
מתחם גן-העיר בתל אביב
 
מגדל רסקו בתל אביב
 
קניון באר-שבע
 
קניון נתניה
 
מתחם מגורים "עפולה הצעירה"
 
משרדי מגדלי פז בתל אביב
 
משרדי הממשלה בירושלים
 
משטרת סלמה
 
מתחם איכילוב
 
מלון "הנסיכה" אילת
 
מגדל אלקו רח' יגאל אלון ת"א
שם פרטי*
שם חברה
אימייל*
טלפון
  סוגי מכשירי מדידה

ישנם המון כלים שונים העוזרים למדידה, כל אחד מודד את התחום שלו - מכיוון שסדר החשיבות של כלים נקבע על פי משימתכם, להלן 14 סוגים שונים של כלי מדידה ומה הם מודדים. יש כמה שרבים אנשים מעולם לא שמעו עליהם ולכן נתנו תיאור מהיר של אופן פעולתם:

1. מד זווית - מד זווית הוא כלי המשמש למדידת זוויות.

2. Locator זווית - איתורי זווית משמשים למדידת זוויות במקומות שקשה להגיע אליהם. הם מעוצבים כמו עוגה. הצד המעוגל, קרום העוגה, הוא היכן שנמצא הזווית. הזרועות הישרות מתקפלות פנימה והחוצה כדי להתאים את דרגת הזווית; ניתן למדוד עד 90 מעלות. 3. אינקלינומטר בועות- משמש למדידת תלילות. כל שעליך לעשות הוא לשים את מדרון השיפוע קרוב למפרק שברצונך למדוד, לכוון את החוגה לאפס ופתח את המפרק עד שהוא מורחב במלואו. הכלי יספר לכם את טווח התנועה שביצע המפרק.

4. קליבר - משמש למדידת המרחק בין שני צדדים של משהו. צורתו כאות "F". בצד אחד של הכלי יש "F" גדול המשמש למדידת החלק החיצוני של אובייקט. הצד השני הוא ה" f "הקטן שמשמש למדידת פנים האובייקט.

5. מצפן - מצפן נראה כמו שני עפרונות מתכת שחוברו. ניתן לפתוח או לסגור את העפרונות האלה כדי למדוד את המרחק בין שתי נקודות במפה. הם נהדרים לשימוש גם כשאתה צריך לצייר מעגל מושלם.

6. מאזנת לייזר - מאפשר למדוד כמה רחוק נמצא חפץ כלשהו, מודד את המרחק בינה לבין כל אובייקט שנבחר.

7. פלס - משמש כדי לוודא שחפצים מאוזנים. הניחו את הפלס על גבי הפרויקט שלכם ובצעו התאמות עד שהבועה תהיה במרכז בקבוקון המפלס.

8. מיקרומטר - מיקרומטרים מודדים את האורך, העומק והעובי של חפץ.

9. מד לחץ - מודד את לחץ המים והאוויר. לדוגמא, מד לחץ מים יגיד לך את כמות הלחץ שיוצאת מהברז שלך. דוגמא למדוד לחץ אוויר הוא מד הצמיג שכמעט כולם השתמשו בבדיקת צמיגי מכוניות או אופניים.

10. מד זווית - המשמש למדידת מידת הזווית. מכיוון שאתה תלוי בעין האנושית לקרוא את המעבד, יש מקום לטעויות. אם אתה צריך לדייק, השתמש בכלי מדידה דיגיטלי.

11. סרגל - אורך שליטים בדרך כלל 15 ס"מ, אם כי ניתן למצוא ארוכים וקצרים יותר. הם מסומנים למדידת סנטימטרים בצד אחד ואינצ'ים בצד השני.

12. מטר - סרט מתכת דק המסומן לפי מידה לאינץ'/סנטימטר. גמיש, כך שהוא יכול למדוד כמעט כל דבר.

13. מדחום - מדי חום מודדים טמפרטורה. ישנם סוגים שונים של מדחומים המודדים דברים שונים, כך שלכולם יש מראה ייחודי משלהם.

ניתן לראות לפי הרשימה למעלה שיש מגוון עצום של סוגי מכשירי מדידה וכלים שונים. אנו מקווים כי רשימה זו תצביע אתכם בכיוון הנכון במציאת הכלי המושלם לתפקידכם.